18вересня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА На Кіровоградщині продовжено прийом творів на літературний конкурс імені Валерія Гончаренка

КУЛЬТУРА

На Кіровоградщині продовжено прийом творів на літературний конкурс імені Валерія Гончаренка

11888

Свої твори молоді літератори можуть подавати до 15 вересня нинішнього року.

Голова Кіровоградської обласної організації Спілки письменників України Василь Бондар нагадав умови конкурсу. Вони наступні:

Тематика – не обмежується. Жанри – поезія й проза. Мова – українська. Обсяг рукописів: до 50 поезій і до 100 сторінок прози. Вік учасників конкурсу – до 30 років. У конкурсі можуть брати участь особи, які народились чи проживають на території Кіровоградської області, не мають на даний період виданих книг.

Рукописи треба надіслати до 15 вересня на електронну                                      

адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

При цьому не забути повідомити про себе: прізвище, ім’я, по батькові, вік, місце народження, місце навчання чи праці, домашню адресу (мобільний телефон та електронну адресу при наявності).

«Переможці конкурсу в обох жанрах будуть визначені до 20 вересня, призери отримають грошові премії. Найкращі рукописи, прозовий і поетичний, до кінця року мають шанс стати книгами», – додав Василь Бондар.

Довідково:

Гончаренко Валерій Васильович (1942 – 2000) – український поет. З 1984 року член Спілки письменників України.. Писати вірші почав у віці п'яти років, а його перша збірка вийшла, коли поетові виповнилось двадцять два[1]. Блискучий епіграмістпародист. Його вірші перекладалися болгарською, російською, осетинською, казахською та іншими мовами. Автор книжки для дітей «Кіт Санько і цар Сонько», поеми-пародії «Кіровоградська Енеїда», поем «Червоний Волосожар» (1967), «Кроки» (1974), «Дума про отчу землю» (1984), «Шлях до джерела» (1986), «На розі полудня» (1994), роману у віршах «Парад химер в Кіровограді» або «Парад химер» (2000), книги поезій «Кажу ось: мементо морі!» (2001)

.

Організатори конкурсу:

департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації,

Кіровоградська обласна організація Національної спілки письменників України.