18вересня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кропивницький: екскурсовод Олена Класова познайомила містян із новим туристичним маршрутом (фото)

КУЛЬТУРА

Кропивницький: екскурсовод Олена Класова познайомила містян із новим туристичним маршрутом (фото)

2020 09 09 13 33 55 584

У середу 9 вересня у відділі краєзнавства обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського, що в Кропивницькому, в рамках традиційних «Краєзнавчих студій» відбулася зустріч з Оленою Класовою.

2020 09 09 13 34 40 589

Знану хранительку фонду музею музичної культури імені Кароля Шимановського, лауреатку обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова, відому також в ролі екскурсовода Олену Класову представила модератор заходу очільниця відділу краєзнавства ОУНБ Тетяна Колєчкіна.

Присутні екскурсоводи, краєзнавці, бібліотекарі, музейники та любителі минулого краю разом з пані Оленою та представницею інформаційно-туристичного центру бібліотеки Мариною Григор’євою,  котрі вели між собою невимушений діалог, здійснили віртуальну подорож туристичними маршрутами Кіровоградської та Черкаської областей. Нову екскурсію названо «Край безсмертних, оспіваний Музами». Маршрут охоплює Кропивницький, Олександрівку, Смілу, Кам’янку та інші прилеглі населені пункти, з якими пов’язані уславлені імена Кароля Шимановського, Генріха Нейгауза, Міхала Грабовського, Левка Мацієвича та інших історичних осіб.

Федір Шепель,

фото автора