21січня2021

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА UA:Кропивницький пропонує глядачам та слухачам провести святковий вечір разом (ФОТО)

КУЛЬТУРА

UA:Кропивницький пропонує глядачам та слухачам провести святковий вечір разом (ФОТО)

unnamed 3

Суспільне Кіровоградщини запрошує всіх долучитися до святкового ефіру міжплатформового проєкту «Радіомайдан».

unnamed 2

У програмі розкажуть про те, чим запам’ятався карантинний рік, які можливості відкрив і як удалося реалізовувати нові проєкти.

Весь рік команди новин, радіо- й телепрограм, діджитал-платформи філії Суспільного UA:Кропивницький робили все можливе, аби глядачі й слухачі отримували оперативну і перевірену інформацію про події в області.

«Ми визначили для себе місію – бути надійними і близькими для кожного, хто залишився вдома через карантинні обмеження, тож шукали історії, спікерів, події таким чином, щоб це було і цікаво, і корисно. Робота поточна і водночас дуже непроста в особливих умовах. За цей рік ми зняли близько 10000 сюжетів, спілкувались орієнтовно з 5000 спікерів і для новин, і для студійних програм, до наших діджитал-платформ (фейсбук-сторінки, ютуб-каналу, інстаграм-сторінки та телеграм-каналу) приєдналося близько 6000 користувачів, переможець відкритого відбору “Створюй з Суспільним” тревел-проєкт "Недалечко" набрав 100000 переглядів», – розповідає продюсерка філії Олена Кваша.

Телевізійники розповідають не стільки про свої здобутки, а як для новинарів минув цей рік, як адаптувались до роботи в умовах карантину, яким темам ми приділяли найбільше уваги, хто герої наших сюжетів, додала керівниця новин Суспільного Кіропивницький Ірина Дєдушева

unnamed 1

«Як будуть виглядати наші сторінки у соцмережах ми навіть не уявляли на початку року, на початку першого року роботи діджитал-команди. Ми дуже задоволені результатом. Бажаємо всім, щоб у наступному році було багато приємностей таких, як у нас цьогоріч. І додавайтесь до наших сторінок – разом цікавіше», – згадує керівниця діджитал-групи Олена Демчак.

За словами Олени Кваші, у святковому ефірі під ялинками будуть ті, хто весь рік тримав руку на інформаційному пульсі області. Їхні історії, топи подій, те, що не увійшло у випуски – глядач побачить у «Радіомайдані».

«Звісно, ми хотіли, щоб цей вечір був і веселим, тому в програмі будуть і розіграші, і сюрпризи від колег. До ведення програми ми також залучили ведучих проєкту "Недалечко"  –  Женю та Олену. Тож приєднуйтесь до ефіру – розпочнемо святкувати разом», – додає Олена Кваша. 

unnamed21

Пропрацювавши чимало років у прямих ранкових ефірах, дуже скучав за таким форматом передачі, зізнався діджитал-фахівець Павло Іванов.

"Невимушено, весело. Особисто для мене, програма не про підсумки, а про спогади і враження від роботи. Діджиталу в нас не було до цього року. Ми з Оленою Демчак, Іриною Куніцькою і Наталкою Трішиною – першопрохідці, експериментатори. Інші ж колеги, так чи інакше, знали, що робити протягом року. Тому я й розказав у передноворічному ефірі не про досягнення, а про те, як було цікаво пізнавати нове», – каже Павло.

Здається, не було такої теми, про яку протягом року журналісти UA: Українського радіо Кропивницький не підготували б програми. Добрі справи громадських активістів та проєкти громадських організацій, права громадян, протидія насильству, як формувати критичне ставлення до інформації, як боротися з фейками.

«Новорічний “Радіомайдан” – це своєрідний підсумок, де всі колеги об’єдналися, аби розказати про свою роботу для глядачів і слухачів Суспільного Кіровоградщини. Із новорічними привітаннями, веселими квестами і розповідями про те, що зазвичай залишається за кадром і поза мікрофоном, ми зробили проєкт, який уже є традиційним для нашої філії», – каже журналістка UA: Українське радіо Кропивницький Леся Журавська. 

Команда суспільного радіо Кіровоградщини, Наталія Сметанко, Кирило Поліщук, Василь Левицький, Марія Лебідь і Леся Журавська побажали слухачам у новому році впевнено йти до мети, взяти бика за роги і подолати всі перепони! І, звісно ж, слухати Українське радіо Кропивницький. 

«Приєднуйтесь до нас щодня, дивіться і слухайте всі наші ефіри, особливо рекомендую передноворічний. Бажаю всім здійснення мрій, яскравих вражень і нових звершень у 2021 році», – наголошує спецкореспондентка “Ранку на Суспільному” Вікторія Колосова. 

Святковий ефір чекає на всіх уже сьогодні, 31 грудня, о 17: 00 на телеканалі UA:Кропивницький.