13червня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Редакція кропивницької газети судитиметься з комунальним підприємством обласної ради

КУЛЬТУРА

Редакція кропивницької газети судитиметься з комунальним підприємством обласної ради

3 05 народне словоКомунальне підприємство Кіровоградської облради “Регіональний центр розвитку послуг” звернулось із позовною заявою до господарського суду з вимогою від редакції газети “Народне слово” звільнити приміщення по вулиці Чорновола, 46, яке перебуває у медійників на правах оренди. 

Відповідний договір між сторонами було підписано після роздержавлення видання, повідомляє регіональний представник ІМІ.

Головна редакторка газети Оксана Гуцалюк, коментуючи ситуацію повідомила, що підставою для позову є буцімто наявна заборгованість за користування майном. Однак, за її словами, справжньою причиною судових розбірок є бажання керівництва облради повернути контроль над чималеньким приміщенням у самісінькому центрі обласного центру.

“У редакції наразі одразу два зареєстровані ТОВ. Засновник один і той же. Угода з одним, платило інше по виставлених рахунках, з вказанням призначення платежу. Рік всіх влаштовувало. Тепер – звинувачення у неплатежах і вимога звільнити будівлю”, – розповіла Гуцалюк.

На підтвердження своїх слів медійниця надала сканкопії платіжок ТОВ “ГГ “Народне слово” зі сплаченими рахунками від КП “Регіональний центр розвитку послуг”, яке є балансоутримувачем згаданого приміщення.

Начальник відділу юридичного забезпечення Кіровоградської облради Олександр Кулітка називає озвучену журналісткою версією невірною, а звинувачення безпідставними. 

“Кіровоградська обласна рада у даному процесі є лише третьою стороною. Та й суть позову, наскільки мені відомо, зводиться до того, що відповідно до підписаного договору оренди редакція газети, а точніше її офіційна юридична особа, не мала права передавати приміщення в суборенду. Однак комісією було встановлено, що наразі там на оплатній основі знімають приміщенні різні організації. Деякі з них навіть офіційно зареєструвались за даною адресою. Це є порушенням договору оренди і відповідно підставою для його розірвання”, – наголосив посадовець.

Отримати коментар від керівництва позивача – КП “Регіональний центр розвитку послуг” не вдалося, однак є позовна заява комунальників. Відповідно до згаданого документу, КП дійсно вимагає від ТОВ “Редакція газети “Народне слово” сплатити заборгованість з орендної плати у розмірі 14,39 тисяч гривень, а також розірвати договір оренди та примусово виселити редакцію із займаних площ. 

Редакція газети налаштована судитись з комунальним підприємством. Медійники впевнені у своїй правоті та закликали прихильників видання підтримати їх у майбутніх судових протистояннях.