КУЛЬТУРА
Микола Цуканов: Дитячі роботи гідні того, щоб їх розмістити на білбордах замість набридливої реклами
- Останнє оновлення: 24 грудня 2016

Сьогодні, 24 грудня, в галереї «Єлисаветград» відбулася доволі важлива подія в мистецькому житті Кропивницького.
Уже вдруге там організували й провели конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина – квітуча Україна».
Свідченням тому, що він уже встиг стати популярним серед дітей Кропивницького, області й навіть України є та кількість і та висока якість робіт, що їх надіслано було до «Єлисаветграда».
Десятки із 800 конкурсних малюнків визнано переможцями в різних номінаціях. Усіх їхніх юних авторів відзначено дипломами, подарунками (зокрема, й полотнами відомих художників), іменними призами.

«Творіть, пишіть картини, розвивайтеся. Ваші роботи це те, чого ніхто у вас не зможе відібрати. Ваші роботи гідні того, щоб їх розмістити на білбордах Кропивницького замість набридливої реклами», – наголосив, звертаючись до талановитих дітей, галерист Микола Цуканов.
Довідково: переглянути всі конкурсні роботи 2016 року можна за цим посиланням: https://www.flickr.com/photos/138073703@N06/page1
