xtnfzuw315dcq5cme62h0hj9q

30-31 липня за сприяння міської ради в Олександрії пройде V Всеукраїнська виставка-фестиваль гладіолусів «Скіфська веселка».


Захід уже став традиційним і щороку збирає квітникарів і селекціонерів з усієї України та поціновувачів краси гладіолусів.

Цьогоріч очікуютьпонад 20 учасників виставки з Київської, Черкаської, Дніпропетровської, Житомирської та Кіровоградської областей.

Фестиваль проходитиме два дні в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва, за адресою: пр. Соборний, 100.

30 липня о 12:00 годині відбудеться офіційне відкриття «Скіфської веселки», цього дня виставка працюватиме до 18:00 години. 31 липня виставка діятиме з 9:00 до 17:00 години.

Запрошують олександрійців та гостей міста.

Вхід – вільний.

Читайте також:  Друга "Скіфська веселка" зачаровує Олександрію 

Розмаїття барв і форм: на виставці квітів на Кіровоградщині демонстрували сотні гладіолусів з усієї України 

 

Політика

Культура

Анонси

Освіта

Суспільство

Інтерв'ю

Економіка

Події

Кримінал