29червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Майбутній мистецький фестиваль у Кропивницькому – це шанс презентувати всю Кіровоградщину

КУЛЬТУРА

Майбутній мистецький фестиваль у Кропивницькому – це шанс презентувати всю Кіровоградщину

Міністр культури України Євген Нищук минулого тижня вкотре побував з робочим візитом на Кіровоградщині. Нагадуванням про це розпочав сьогоднішню апаратну нараду голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

«Візит був пов'язаний із тим, що в нинішньому році в обласному центрі пройде Всеукраїнський мистецький фестиваль. Це наш шанс презентувати Кіровоградщину, її мистецький потенціал, її туристичні маршрути всій Україні», - вважає очільник області.

Те, що на проведення заходів фестивалю у Державному бюджеті передбачено сім мільйонів гривень, посадовець вважає позитивом, яким треба розумно скористатися.

«Доведеться всім попрацювати, щоб використати цю унікальну можливість і розкрити потенціал міста Кропивницького та Кіровоградщини. Ми маємо показати, що в нас є багато талановитих творчих людей. Про Кіровоградщину має дізнатися вся Україна», - зауважив Сергій Кузьменко.

Принагідно він дав доручення директору профільного департаменту сформувати робочу групу з проведення фестивалю, а керівництву обласного центру – подбати про транспортне сполучення, наявність місць у готелях та ресторанах.