24квітня2018

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА «Dance with Friends»: кропивницька «Росинка» повернулася з гастролей у Берліні

КУЛЬТУРА

«Dance with Friends»: кропивницька «Росинка» повернулася з гастролей у Берліні

Вихованці народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Росинка» Кіровоградського обласного ЦДЮТ повернулися з  Міжнародного танцювального фестивалю «Dance with Friends» (Німеччина).


Там. у Берліні, власні таланти демонстрували і заодно популяризували національну культуру своєї країни колективи з Німеччини,  Польщі та наші співвітчизники. 

Україну представила середня група «Росинки» (художній керівник – заслужений працівник культури України, кавалер ордену княгині Ольги ІІІ ступеня, відмінник освіти України Галина Чайковська).

Програма фестивалю була насиченою і цікавою. «Росинка» виступала на багатьох сценах у Берліні та Ноєнхагені, щоразу вражаючи закордонних глядачів хореографічною майстерністю та художньою довершеністю кожного танцю. А найбільше німцям до душі прийшлися «Гопак», «На Івана нічка мала» і, звичайно,  «Німецька полька» у виконанні українських дітей. 

Із захопленням глядачі спостерігали за нашими спритними хлопцями, що майстерно виконували трюки та милувалися щирими посмішками наших красунь-дівчат, від душі плескали та раділи яскравим концертним дійствам, які відбувалися в рамках фестивалю. 

Організатори фестивалю добре подбали про те, щоб під час літніх канікул окрім виступів діти мали час і на відпочинок. А також про те, щоб цей відпочинок був веселим та незабутнім. Екскурсії Берліном, до неймовірного Сан-Сусі у Потсдамі, феєричні шоу у Фільмпарку, подорожі на катері, шопінг, вечірка у басейні, барбекю, майстер-класи та дискотеки... Багато нових друзів і чимало цікавих ідей для наступних постановок – вихованці та педагоги «Росинки» в захваті від цих гастролей. 

Також окрім участі у фестивалі та активного відпочинку вихованці «Росинки» встигли виступити з двома благодійними концертами. Цього разу глядачами хореографічного ансамблю були старенькі з «Будинку сеньйорів», які дуже дякували дітям та педагогам за подароване свято. 

У свою чергу «Росинка» вдячна німецькому колективу «Kinder-und Jugendtanzensemble Neuenhagen», який не тільки запросив її на цей фестиваль, а й подбав про те, щоб за межами власної країни діти також відчували себе як вдома. 

Хочеться вірити, що учасники фестивалю обов’язково ще зустрінуться чи то у Німеччині, чи в Польщі, чи в Україні. І ми ще затанцюємо разом із новими друзями!

Галина Богомаз-Кулик,

фахівець із зв’язків з громадськістю обласного

центру дитячої та юнацької творчості

BOTTOM 1