КУЛЬТУРА
Чому кропивницькі телевізійники полюбили зелений колір
- Останнє оновлення: 17 листопада 2017
Канал "Кіровоград" уже вшосте транслюватиме власний новорічний вогник у ніч на перше січня. Робота над шоу розпочалася давно, інформують на офіційному сайті філії ПАТ НСТУ.
Творча група вже працює над концепцією і деталями сюжету майбутнього новорічного вогника.
«Віднині домінуючий колір у нашому житті – зелений, колір ялинки, колір новорічного свята. Ще кілька місяців тому розпочалася творча робота. Є ідеї. Є бажання здійснити гарний новорічний проект для глядача. Хочемо змінити форму святкового вогника, це буде шоу», – ледь привідкрила завісу над тим, як іде підготовка, заступник виконавчого директора Кіровоградської філії ПАТ «НСТУ» Олена Кваша.
Зйомки планують розпочати вже найближчим часом. Хто буде героями цьогоріч – організатори не зізнаються. До роботи над вогником залучили працівників редакції "Ранкової кави", інших підрозділів каналу та продюсерський центр "Ай Сі Ю", який знімав і шоу минулих років.
