КУЛЬТУРА
Бобринчани казково зустріли Новий рік
- Останнє оновлення: 02 січня 2018
У новорічну ніч біля головної ялинки Бобринця тривала справжня зимова казка.

Двогодинне чаруюче дійство «12 місяців» запропонували городянам колектив комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради та активні жителі громади, які допомогли усім присутнім зануритися в чарівну атмосферу – запальні танці та вокальні номери нікого не залишили байдужим.


Свято принесло справжній феєричний настрій.
