КУЛЬТУРА
Кілька десятків кропивничан пройшли селфісесію в обласному художньому музеї
- Останнє оновлення: 17 січня 2018

Сьогодні, 17 січня, обласний художній музей уже традиційно долучився до міжнародного флешмобу – селфі у музеї.

Учасниками акції стали кількадесят кропивничан. Вони робили селфі, часом проявляючи при цьому неабияку винахідливість.

Доволі активними були цьогоріч журналісти: цілими редакціями приходили до музею і шукали вдалі ракурси для селфі. Не залишилися осторонь і самі музейники.

Довідково: Цього дня музеї світу проводять флешмоб. Щоб взяти в ньому участь, треба прийти до музею, зробити селфі на фоні чи поруч з якимось експонатом та опублікувати його у соціальній мережі – Facebook, Twitter, Instagram із хештегом #MuseumSelfie та Кіровоградський_обласний_художній_музей.
Фото – з facebook-сторінок учасників акції.
ЧИТАЙТЕ також: У Кропивницькому відкрили виставку полотен Леоніда Бондаря (ФОТО);
У художньому музеї відзначили 55-у річницю творчості Михайла Надєждіна;
