15грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Письменниця-дебютантка Ольга Кирилюк приймає привітання з першим друкованим романом (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Письменниця-дебютантка Ольга Кирилюк приймає привітання з першим друкованим романом (ФОТО)

1602180110

У Кропивницькому  тривають презентації книги "Іду на мир". Її авторка – кандидат філологічних наук, викладачка ЦДПУ імені В. Виинченка, громадська активістка Ольга Кирилюк.

1602180109

Роман, події якого розгортаються переважно у зоні проведення АТО, віддруковано в кінці минулого року в рамках обласної програми розвитку книговидання та книгорозповсюдження на 2016-2020 роки. Під час презентації в обласному театрі імені М. Л. Кропивницького Ольгу Кирилюк із письменницьким дебютом привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, інформує прес-служба ОДА.

1602180108

Принагідно пані Ольга розповіла про ідею створення книги, про головних героїв та їхніх прототипів, а також про роботу над твором. Зокрема, зазначила, що з перших днів воєнних дій на сході України вона почала займатися волонтерством – організовувала мистецькі акції, під час яких збиралися кошти на допомогу військовослужбовцям. Їй – викладачці Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доводилося часто спілкуватися зі студентами-заочниками, які відслужили у зоні проведення АТО, організовувати з ними зустрічі. Саме розповіді військових та їхні спогади і покладено в основу роману "Іду на мир".

1602180102

Рукопис роману Ольга Кирилюк подала на розгляд координаційної ради з питань розвитку книговидання та книгородзповсюдження і перемогла у конкурсному відборі. Тисячним тиражем роман надрукували за кошти обласного бюджету.

1602180113

На звершення зустрічей-презентацій проходять автограф-сесії авторки роману.