КУЛЬТУРА
Чи приживеться символ японської культури на кропивницьких чорноземах
- Останнє оновлення: 26 лютого 2018

Із пропозицією передати деревця сакури для висадження їх у обласному центрі звернулося Посольство Японії в Україні до міського голови Кропивницького.
Про це Андрій Райкович поінформував під час апаратної наради.
«Це хороша справа, ці деревця квітнуть красиво. Чому б не посадити на набережній, на бульварі між Волкова і Пацаєва, можна біля шкіл, дитсадків. Головне управління ЖКГ, профільні управління, – проаналізуйте ситуацію, визначте необхідну кількість саджанців і місця їх висадки. І про пильну охорону посаджених деревцят необхідно буде подумати», – зауважив міський голова.
