28червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА В обласному ЦДЮТ пройшов музичний вечір у стилі барокко (ФОТО)

КУЛЬТУРА

В обласному ЦДЮТ пройшов музичний вечір у стилі барокко (ФОТО)

29003617 1603564343032622 1096746955 n

Яскраве музичне свято влаштували для своїх шанувальників вихованці та педагоги народного художнього колективу оркестру народних інструментів «Орія» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. 

Музичний вечір у стилі бароко колектив презентував 20 березня 2018 року в концертному залі свого навчального закладу.

29468517 1997626846938516 4554538180019224576 n

Оркестр народних інструментів (керівник та диригент  оркестру – відмінник освіти України, заслужений працівник освіти України Софія Матрос) підготував для своїх слухачів справжню подорож в епоху бароко, оригінально ознайомивши їх з біографіями найвидатніших митців того часу. Майстерне виконання «Орією» творів композиторів цієї епохи, декламування поезії, театральні постановки, вишукані сукні, розкішні прикраси, красиві віяла, яскраві костюми чоловіків та їх пишні перуки, золоті підсвічники та чорнольниці з перами – оркестр багатогранно передав основні риси стилю бароко: парадність, урочистість, пишність та динамічність. 

29472333 1997628400271694 7349281340920954880 n

Завдяки цьому гості музичного вечора у стилі бароко змогли поринути у надзвичайний світ емоційної та експресивної і, водночас, надзвичайно тонкої, таємничої та душевної музики епохи бароко.

Галина Богомаз-Кулик, 

фахівець зі зв'язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ