КУЛЬТУРА
Кропивницький: трагедія Чорнобиля в музиці
- Останнє оновлення: 28 квітня 2018
У залі музичної школи №1 ім. Г. Г. Нейгауза Кропивницького пройшов щорічний фестиваль виконавської майстерності серед дітей-чорнобильців.

У заході взяли участь 13 юних музикантів - учнів мистецьких шкіл, а саме: музичної школи №1 ім. Г.Г.Нейгауза (Лідія Письменна, Софія Бароніна, Карина Валендер, Максим Прокоф’єв, Христина Дульська, Ілля Петраков, Катерина Петракова, Ілля Коваль, Даниїл Баронін), музичної школи №3 (Софія Товтін, Анна Безверха) та дитячої школи мистецтв (Максим Ланда, Андрій Симикитний).

Під час фестивалю його учасники виконали твори на своїх улюблених музичних інструментах та отримали подарунки й солодощі від міської влади.
