КУЛЬТУРА
Міжнародна перемога музикантів Кропивницького
- Останнє оновлення: 03 травня 2018
Юні бандуристи та піаністи музичної школи №2 ім. Ю. С. Мейтуса повернулися з польського міста Перемишля, де успішно виступили на Мистецькому міжнародному фестивалі-конкурсі «Samocvity».

Делегація з Кропивницького, виступаючи на одній сцені з творчими колективами Польщі, Словенії та Угорщини, мала нагоду ознайомитись із музичною культурою цих країн. Екскурсії польськими Краковом та Перемишлем вразили дітей розмаїттям старовинних замків, майданів, парків, музеїв, концертних залів.
