КУЛЬТУРА
Кропивничан запрошують на ніч у музеї
- Останнє оновлення: 15 травня 2018
Мистецько-музейна акція з нагоди міжнародного Дня музею та Ночі музеїв стартує 18 травня і проходитиме одночасно у 3-х місцях: музеях Олександра Осьмьоркіна, Карла Шимановського та Івана Карпенка-Карого.

Про це повідомила начальник відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець.
Цього дня кропивничани зможуть відвідати творчі зустрічі з художниками, презентації виставок, екскурсії та виступи вокальних колективів.
