19лютого2019

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА 65 років обкому працівників культури Кіровоградщини: перемоги, знахідки, досвід

КУЛЬТУРА

65 років обкому працівників культури Кіровоградщини: перемоги, знахідки, досвід

Своє 65-річчя обласна організація профспілки працівників культури відзначила не урочистостями, а під час незвичного семінару, який провели в інтерактивному форматі. 

DSC03544 копия 73d52

Усі його складові мали єдине резюме: у будь-якій ситуації треба дійти до колективного рішення чи думки, виробляти командний стиль роботи.

Підсумки діяльності, перемоги та знахідки обласної організації озвучувалися під час панельної дискусії «Від ювілею – до ювілею». Який висновок зробили профактивісти? Вони набули досвіду роботи, зокрема, по співпраці із соціальними партнерами. Навчилися попереджати конфліктні ситуації, не доводити їх до невідворотних, вести переговори під час колдоговірної кампанії, запровадили чимало нових форм співпраці. 

Учасники семінару провели ділову гру «Мотивація профспілкового членства». Розглядаючи конкретні ситуації, профактивісти шукали із них вихід. Крім того, кожен мав змогу поділитися досвідом мотиваційної роботи. 

Родзинками семінару були квест «Що ти знаєш про профспілку?», заочна подорож на повітряній кулі, психологічні тренінги, засідання за круглим столом. Багато уваги приділили інформаційній складовій профспілкової роботи, яка є завершальним акордом будь-якого заходу чи виконаної роботи. В ігровій формі обговорили алгоритми колдоговірної роботи. 

DSC03528 копия 708cb

Голова обкому «культурної» профспілки Зоя Кадук почула на свою адресу чимало слів подяки. 

Захід пройшов у чудовому оздоровчому закладі «Бригантина» Новоархангельського району.

65 років – це не просто ювілей, а надбання профспілкової роботи щодо захисту інтересів працівників галузі, вагома кадрова школа, це вміння стояти на своєму та йти до кінця, це задоволення від виконання громадського доручення.

 Марія Іванова, фото автора