25червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА На Кіровоградщині відсвяткували День міста гірників

КУЛЬТУРА

На Кіровоградщині відсвяткували День міста гірників

П’ятнадцятого липня у Новомиргороді пройшов захід до Дня міста гірників.

436

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної ради.

Захід розпочався зі спортивних ігор та фестивалю «Сила Нації-2018».

На головній сцені розіграли святкову лотерею та подорож до Європи від компанії «ВЕЛТА». 

Також нагородили людей обласними відзнаками.

434

«Я дуже радий нагоді відвідати своє місто та поспілкуватися з рідними для мене людьми. Новомиргород квітне та розвивається, це помітно й по організації сьогоднішнього свята. Щиро вітаю вас із Днем міста! Слава новомиргородцям і слава Україні», – привітав Олександр Чорноіваненко.