КУЛЬТУРА
На Кіровоградщині відсвяткували День міста гірників
- Останнє оновлення: 17 липня 2018
П’ятнадцятого липня у Новомиргороді пройшов захід до Дня міста гірників.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної ради.
Захід розпочався зі спортивних ігор та фестивалю «Сила Нації-2018».
На головній сцені розіграли святкову лотерею та подорож до Європи від компанії «ВЕЛТА».
Також нагородили людей обласними відзнаками.

«Я дуже радий нагоді відвідати своє місто та поспілкуватися з рідними для мене людьми. Новомиргород квітне та розвивається, це помітно й по організації сьогоднішнього свята. Щиро вітаю вас із Днем міста! Слава новомиргородцям і слава Україні», – привітав Олександр Чорноіваненко.
