25березня2019

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Пам’ятник на Набережній у Кропивницькому стане окремим проектом реконструкції

КУЛЬТУРА

Пам’ятник на Набережній у Кропивницькому стане окремим проектом реконструкції

13440 368x264 2

Учора, 19 липня, заступник міського голови Олександр Мосін проінспектував територію біля недобудованого пам’ятника на Набережній, біля якого почали розкрадати тротуарну плитку.

За словами Олександра Мосіна, ініціатива побудувати пам’ятник “Жертвам голодомора” на Набережній виникла ще у 2008 році. Тоді з обласного бюджету було виділено кошти на зведення монумента та благоустрій прилеглої території. Але громада міста виступила проти облаштування пам’ятника на цьому місці, і роботи були припинені, об’єкт залишився в стадії незавершеного будівництва, інформує прес-служба міської ради.

13438 368x264 2"У нас є проект реконструкції Набережної, і це місце буде розглянуто як окремий проект, але з урахуванням того, що вже було побудовано. Фахівці попрацюють над проектом і нададуть нам пропозиції, яких змін потребує дана територія", – зауважив заступник міського голови.

Оскільки на недобудованому об’єкті почали розкрадати тротуарну плитку, Олександр Мосін запросив начальника міського відділу поліції Дмитра Авдієнка оглянути місце події і в подальшому регулярно направляти піший патруль для контролю порядку на даній території.

Читайте також: У Кропивницькому вандали розкрадають плитку та перевертають урни