КУЛЬТУРА
Кропивничанин став переможцем міжнародного фотоконкурсу
- Останнє оновлення: 31 липня 2018

«Порядок понад усе». Так називається творча робота відомого фотохудожника з Кропивницького Юрія Лебєдєва, за яку його в липні нагородили золотою медаллю.
НагородилиІ не де-небудь, а на першому міжнародному сатирично-гумористичному фотоконкурсі «Весела копиця-2018»!
Цікаво, що проводився конкурс під егідою Національної спілки фотохудожників України на Бойківщині, в древній Долині.
У передмові до каталогу кращих фоторобіт очільник організаційного комітету – міський голова Долини Володимир Гаразд – пояснив, що тамтешній конкурс відбувся в рамках ширшого однойменного Фестивалю гумору.
«Це вдала спроба згуртували фотографів з усієї України, а також із закордону, що відкриває чудові перспективи на майбутнє» – сказав пан Гаразд .
Додамо, що переможний дотепний чорно-білий фотознімок із абсурдними воротами посеред великої калюжі й голого степу пану Юрію вдалося зробити у Великій Чечеліївці Новгородківського району.
У виставці на конкурсі були представлені роботи фотохудожників більшості областей України, АР Крим та Білорусі. Крім фотомайстрів з Долини, журі складали представники фотоклубів Львова та Івано-Франківська. Кращих-із-кращих визначала також Гільдія Галицьких Гумористів.
Федір Шепель
