КУЛЬТУРА
В Олександрії повертають до життя улюблений кінотеатр містян
- Останнє оновлення: 08 серпня 2018
В Олександрії триває реставрація колишнього кінотеатру «Жовтень». Будівлі планують не лише дати нову назву «Кіно Club», а ще й осучаснити її до 2019 року.
Мешканці міста сповнені приємних сподівань щодо повернення до життя одного із найулюбленіших місць їхнього життя.
Lilia Aksenenko Bahney: Чекаємо відкриття з нетерпінням. Чоловік пообіцяв, що запросить на побачення, щойно відкриєтеся кінотеатр.
Сніжана Велика: Будівля дуже гарна! У дитинстві, пам'ятаю, переглядала стрічку «За двома зайцями» і це було круто! Наразі із нетерпінням чекаю перший кінопоказ за такий тривалий час.
Нінель Руденко: Дякуємо за працю. Успіхів та удачі. Як олександрійці цього довго чекали.


