КУЛЬТУРА
Маленькі кропивничани відвідали бібліотечний пікнік (ФОТО)
- Останнє оновлення: 15 серпня 2018
Сьогодні, 15 серпня, у Кіровоградській обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Шевченка пройшов бібліотечний пікнік, під час якого діти читали книгу, танцювали та гралися.

Про це повідомляє бібліотека на сторінці у Фейсбук.
Бібліо-пікнік «Веселися, грай і книжечки читай» познайомив дітлахів з дівчинкою із чудернацьким ім’ям – Кіка-Міка. Вона – героїня книги Ліни Жутауте «Кіка-Міка і Гном, що в усьому любить лад».
Разом вони виконували складні завдання від Гнома.
Після випробувань на дітей чекав сюрприз – dance boom й ігри.



