КУЛЬТУРА
Шість перших місць кропивницької «Медеї» – з фестивалю «Кубок Чорного моря» (ФОТО)
- Останнє оновлення: 21 серпня 2018

Успішно для кропивницьких танцівниць завершився конкурс-фестиваль «Кубок Чорного моря».

Упродовж двох днів вихованки хореографічного колективу школи східного танцю «Медея» дитячо-юнацького клубу «Гермес» управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького боролися за перемогу у ньому. Про це інформує сайт міськради.
У фестивалі, що відбувся у Скадовську Херсонської області, взяли участь 271 учасник із 11 міст України: Кропивницького, Чернівців, Вознесенська, Каховки, Херсона, Дніпра, Краматорська, Олександрії, Таврійська та інших.
У соло-програмах кропивничанки зайняли п’ять перших, одне друге та одне третє місця, а в змаганні дуетів вибороли одне перше місце.

