25червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА У «Веселих Боковеньках» на Кіровоградщині культивують рослини «суворого» степу (ФОТО)

КУЛЬТУРА

У «Веселих Боковеньках» на Кіровоградщині культивують рослини «суворого» степу (ФОТО)

Уже третій місяць утримується суха і спекотна погода на території ДСДЛ центру «Веселі Боковеньки».

Від спеки потерпають усі: і звірі, і птахи, і, звісно, рослини, інформує сайт Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На території дендрологічного парку зростає безліч порід, форм та видів дерев та чагарників, завезених з різних куточків світу. Породний склад підібраний так, щоб з ранньої весни і до пізньої осені парк прикрашало цвітіння тих чи інших порід дерев та кущів.      

1 7Бок

Ось і тепер попри брак вологи в ґрунті та високі температури повітря, що сягали за позначки +37 градусів, милують око відвідувачів парку різнобарвні троянди, гібіскус (Hibiscus) сирійський та трав’яний.

1 8Бок

Чудово себе почуває і будлея Давида (Buddleya), кампсіс або текома (Campsis), спірея Бумальда.      

1 9Бок

Другий рік росте, цвіте та плодоносить у відкритому ґрунті представниця кактусів – опунція садова (Opuntia).      

Клімат з кожним роком змінюється і рослини пристосовуються до цих кліматичних умов.