КУЛЬТУРА
Чи потрібні Кропивницькому нові рекламні сітілайти?
- Останнє оновлення: 29 серпня 2018
У Кропивницькому на розгляд найближчої сесії міської ради винесуть питання щодо розміщення 8 нових рекламних сітілайтів по місту.
Вчора, 28 серпня, під час засідання виконкому, у присутніх з’явилися питання щодо необхідності встановлення нових вивісок у місті, адже на попередніх засіданнях мова йшла про скорочення їх кількості.
Наразі комісія з координації заходів щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території міста дозволяє це робити, якщо відповідають технічні можливість та вимоги.
«Вивіски десь знімаються, десь закриваються установи, на їхнє місце встановлюються нові. У цьому нічого поганого немає, якщо все прозоро і відкрито», – зазначив міський голова Андрій Райкович.
Члени виконкому прийняли відповідне рішення, але виявили бажання знати, хто саме встановлюватиме цю рекламу.
