23квітня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Привіт, Кропивницький: кропивничанам презентували красу міста (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Привіт, Кропивницький: кропивничанам презентували красу міста (ФОТО)

Сьогодні, 14 вересня, на вулиці Архітектора Паученка (Дворцова), біля кав’ярні KEX-бар, кропивничанка презентувала власний фото-проект "Привіт, Кропивницький".

2638

Авторка проекту “Привіт, Кропивницький” — студентка-географиня четвертого курсу ЦДПУ ім. В. Винниченка Олександра Сухенко.

2639

Дівчина каже, що рік мріяла про власну фотовиставку зі світлинами міста. Вона впевнена, що це не останній вуличний проект. Цього разу перехожі дивилися на фото історичних місць Кропивницького. У планах дівчини показати красу з інших районів міста.

“Ідея прийшла, коли в інтернеті я не знайшла жодного сучасного фото Кропивницького. Всі, що видавав гугл та сайти, зроблені ще на початку 2000-х років. Усі фотографи публікують лише у соцмережах, але мало людей про них знають. Рік тому я вирішила ходити по місту та ловити фотомиті. Можна сказати, людину в контексті архітектурної спадщини. Тут живі емоції без постановок”, — розповідає Олександра Сухенко.

2640

Перехожі з радістю та зацікавленістю переглядають світлини, читають описи до фото-карток. На міні-екскурсію привели першокурсників одного з факультетів ЦДПУ ім. В. Винниченка.

“Взагалі не очікувала, що місто може мати такі гарні ракурси, деталі. Ходиш щодня цими вулицями і не помічаєш усієї краси. Мені дуже сподобалася світлина "Під дощем", тому що там показані справжні емоції. Сподіваюся, це не останній вуличний фотопроект дівчини. Це хороший приклад іншим фотографам”, — каже студентка мистецького факультету Валерія.

2634

2635

2636

2641

2642

2643