27жовтня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Художній салон у Кропивницькому працюватиме за старою адресою

КУЛЬТУРА

Художній салон у Кропивницькому працюватиме за старою адресою

Брак комунікації між керівництвом національної спілки художників та владою призвів до непорозумінь із художнім салоном у Кропивницькому.

 

4ae7dbb3d22de382a6a1809e12a66796

Про це повідомив під час прес-конференції голова Громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації Олександр Гавриленко.

«Слід провести круглий стіл із художниками та пояснити точку зору влади і громаді, і самим художникам», – зазначив голова ради.

З’ясувалося, що салон не збираються відбирати. Понад те, влада має намір з часом перевести його в інше, більш зручне приміщення у центрі Кропивницького. Проведені вже перемовини із керівництвом міста, депутатами та громадськістю, результатом яких стала єдина думка, що салону треба розвиватися, а місту потрібен такий потужний центр,  який зміг би приймати всеукраїнські виставки та стати перлиною міста.

«Ми домовилися із керівництвом міста, що оренда буде подовжена ще на рік, до остаточного вирішення питання щодо подальшої участі салону», – повідомив голова обласної організації НСХ Андрій Хворост.