21серпня2019

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кропивницьких художників привітали з їхнім професійним святом (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Кропивницьких художників привітали з їхнім професійним святом (ФОТО)

IMG 5114 

Учора, 11 жовтня, в Кіровоградському обласному художньому музеї відкрилася виставка художніх творів «Під покровом осінніх муз».

IMG 5111 1

Вона приурочена до Дня художника, який нинішнього року відзначатиметься одночасно з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем захисника України.

В експозиції представлено роботи художників – членів обласної організації  Національної спілки художників України. Це полотна відомих майстрів портрету, пейзажу, натюрморту. Серед них – твори Фелікса Полонського, Анатолія та Сергія Шаповалових, Юрія Вінтенка, Володимира Плітіна, батька і сина Надєждіних, а також молодих майстрів пензля Василя Коваля, Анатолія Кімнатного, Анастасії Плітіної та інших.

Окрім самих митців, у відкритті виставки взяли участь шанувальники їхнього таланту.

Вітали художників із професійним святом представники влади, громадськості. Зі словами подяки за працю до них звернулися також голова обласної організації НСХУ Андрій Хворост, журналіст і мистецтвознавець Броніслав Куманський, який, до слова, використав нагоду і передав від своєї родини музею на зберігання ікону Святого Антонія. Адміністрація музею за плідну співпрацю вручила частині художників подяки та квіти.

IMG 5100

IMG 5103

IMG 5107 1