04червня2020

ГОЛОВНА ОСВІТА У вирішенні проблеми ліквідації черги до дитсадків влада Кіровоградщини хоче поставити останню крапку

ОСВІТА

У вирішенні проблеми ліквідації черги до дитсадків влада Кіровоградщини хоче поставити останню крапку

Понад сто дітей Новоукраїнки отримали змогу відвідувати капітально реконструйований і оновлений заклад дошкільної освіти «Зернятко». 

11 7

Приміщення колишнього дитсадка не експлуатувалося 18 років. Ініціаторами реконструкції закладу виступили Новоукраїнська міська рада та Кіровоградська обласна державна адміністрація. 

11 6

Будівельні роботи розпочали у 2017 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з місцевого бюджету. Генеральний підрядник – ТОВ «Кіровоградтрансгазбуд».

Реконструкцію завершено в грудні 2018 року. За цей час будівельники виконали значний обсяг робіт: замінено вікна, двері, зовнішні та внутрішніх інженерні мережі, виконано влаштування покрівлі, утеплення фасаду та внутрішні ремонтні роботи. У дитсадку також побудовано нову твердопаливну котельню, змонтовано дизельну, яка дає змогу забезпечувати автономне електропостачання, та упорядковано територію – облаштовано дитячі майданчики та навіси. 

11 2

Сьогодні «Зернятко» - сучасний укомплектований заклад, розрахований на 110 дітей віком від 2 до 7 років, які будуть навчатися та виховуватися у шести групах. Відкриття дитсадка дало змогу вирішити відразу кілька проблем: охопити дошкільної освітою дітей густонаселеного мікрорайону колишнього цукрового заводу (раніше батьки були змушені возити їх в заклади центральної частини міста) та практично ліквідувати черги до дитсадків у Новоукраїнці. До того ж, створено 40 нових робочих місць. На сьогодні дитсадок повністю укомплектовано персоналом.

11 3

На святі з нагоди відкриття дитсадка побував голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.

Вітаючи дітей та їхніх батьків, голова ОДА подякував усім, хто працював над реалізацією цього масштабного проекту. 

«Позиція влади залишається незмінною: ми маємо найближчим часом поставити крапку у вирішенні такої проблеми, як черги до дитсадків. Тому ми продовжуємо в області за різними програмами ремонтувати і будувати заклади для дошкільнят», – підкреслив Сергій Кузьменко. 

11 5

Він також наголосив, що у 2018 році було відкрито понад 360 нових місць у закладах дошкільної освіти області, зокрема відреконструйований дитсадок в селі Лебедине Устинівського району. У 2019 році заплановано відкриття побудованого з фундаменту дитсадка в Голованівську, а також реконструйованого закладу в Новопразькій ОТГ Олександрійського району.

http://www.kr-admin.gov.ua