25березня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА У Кропивницькому розпочався бізнес-тренінг для внутрішньо-переміщених осіб

ОСВІТА

У Кропивницькому розпочався бізнес-тренінг для внутрішньо-переміщених осіб

З 19 по 20 липня в офісі ГО «Територія успіху» пройшов бізнес-тренінг для тих, хто вже розпочав або хоче відкрити власний бізнес.

Про це повідомляють організатори.

Писати бізнес-плани та вести підприємницьку діяльність вчилися учасники проекту з підтримки ВПО, колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

Бізнес-тренер Алла Пояркова проводила навчання для 25 учасників.

Переможцями першого етапу стали учасники з різноплановими стратегіями введення бізнесу: шиття, манікюр, теплоаудит тощо. Згодом всі учасники тренінгу напишуть бізнес-проекти та захистять його перед комісією.

Наступного тижня у рамках цього ж проекту відбудеться навчання із направлення мікропідприємництво для людей, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці.

Учасники зможуть отримати від €650 за напрямом самозайнятість та до €2,500 за напрямом мікропідприємництво для започаткування чи на розвиток власної справи.

Гранти не видаються готівкою, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо.

Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/2l0aUGq. 

У Кіровоградській області проект адмініструє ГО «Територія успіху». 

За підтримки представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW).