ЗДОРОВ'Я
Головний онкозаклад Кіровоградщини тепер з новим керівником
- Останнє оновлення: 20 листопада 2014

Головник лікар кіровоградського онкодиспансера склав повноваження, повідомляє gre4ka.
Після перемоги на виборах по мажоритарці від "Блоку Петра Порошенка", Костянтин Яриніч склав повноваження і передав важелі правління назад, батьку.
"В понеділок Костянтин Володимирович Яриніч повідомив про складання повноважень головного лікаря Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.
І представив колективу нового виконуючого обов'язки головного лікаря КЗ "КООД" - Володимира Іларіоновича Яриніча" - написав у своєму Фейсбуці лікар-онколог Андрій Гардашніков.
Після перемоги на виборах по мажоритарці від "Блоку Петра Порошенка", Костянтин Яриніч склав повноваження і передав важелі правління назад, батьку.
Фото з gre4ka
Ще.. 