09липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому розповіли, як містяни можуть змінити своє місто на краще (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому розповіли, як містяни можуть змінити своє місто на краще (ФОТО)

c9c4cff0f0f3f63cc08acf2ca281c7e1

Учора, 13 травня, у міській раді відбувся інфодень програми Британської ради «Активні громадяни» за участі активної молоді Кропивницького, вчителів, бібліотекарів, журналістів.

DSC 0323У рамках заходу представники Агенції сталого розвитку «Хмарочос», що є регіональним партнером програми, презентували можливості програми для розвитку міста та локальних громад області. Вони розповіли про низку проведених тематичних навчань та тренінгів для місцевих жителів, за результатами яких підтримано 6 проектів соціальної дії в рамках конкурсу міні-грантів програми на загальну суму понад 80 тис. грн. Мова йде про такі проекти як "Спортивна мапа Кропивницького. Апгрейд", "Еко-стиль твого міста", "Book and art weekend у бібліотеці", " Хаб жіночого лідерства та розвитку "Потяг""Баба Єлька""Книги як ліки".

Реалізація проектів соціальної дії та участь у них громадян є важливою складовою у процесі створення міста власної мрії. Тому кропивничан закликають активно діяти, змінювати своє місто на краще та використовувати для цього відкриті можливості.

З ідеями звертатись до Агенції сталого розвитку «Хмарочос» за тел.: +38 095 382 3483 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

099ce46d7828c46306dd94d4afd2cc7c