Новини
Мешканці Кропивницького продовжують палити листя незважаючи на штрафи
- In НОВИНИ
- Останнє оновлення: 02 листопада 2018
Комунальники Кропивницького щодня вивозять тонни опалого листя безкоштовно. Але це не заважає безвідповідальним кропивничанам продовжувати палити сміття.

«Листя готові вивозити (і вивозять!) БЕЗКОШТОВНО!!! Лише збирайте у мішки або пакети та виставляйте! Тих, кого впіймають за спалюванням - чекає штраф від 340 до 1360 гривень», – коментує ситуацію, що склалася, у соцмережі керівник спеціалізованої інспекції міста Андрій Максюта.



