24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Новини Мешканці Кропивницького продовжують палити листя незважаючи на штрафи

Новини

Мешканці Кропивницького продовжують палити листя незважаючи на штрафи

Комунальники Кропивницького щодня вивозять тонни опалого листя безкоштовно. Але це не заважає безвідповідальним кропивничанам продовжувати палити сміття.

02 7

«Листя готові вивозити (і вивозять!) БЕЗКОШТОВНО!!! Лише збирайте у мішки або пакети та виставляйте! Тих, кого впіймають за спалюванням - чекає штраф від 340 до 1360 гривень», – коментує ситуацію, що склалася, у соцмережі керівник спеціалізованої інспекції міста Андрій Максюта.

02 6