Новини
У Кропивницькому пройшли урочистості з нагоди річниці військової частини імені Петра Калнишевського
- In НОВИНИ
- Останнє оновлення: 27 вересня 2019
Сьогодні, 27 вересня, заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін привітав із 53-ою річницею від дня створення особовий склад військової частини імені Петра Калнишевського Національної гвардії України.

Від імені громади міста, депутатського корпусу, виконавчого комітету і за дорученням міського голови Андрія Райковича він щиро подякував гвардійцям за службу.
«Місто пишається вами. Ми живемо в нелегкий час, в час великих випробувань - і Національна гвардія теж на передовій. Ви виконуєте не просто службові, а бойові завдання. І наше мирне місто в центрі України сподівається на ваш досвід, на вашу відповідальність і професіоналізм в організації громадської безпеки», - наголосив Олександр Мосін.

Із нагоди річниці військові отримали грамоти та подяки міської ради та її виконавчого комітету, а також цінні подарунки.
Детальніше за посиланням.


