Новини
Початок опалювального сезону в Кропивницькому покладено
- In НОВИНИ
- Останнє оновлення: 03 жовтня 2019
У середу, 2 жовтня, в пологовому будинку Кропивницького розпочався опалювальний сезон.

Першими в місті тепло отримали майбутні матусі, породіллі та новонароджені малюки.
Як повідомили в управлінні охорони здоров’я міської ради, температура в таких закладах має підтримуватися не нижче 20 градусів. Тож з турботою про малюків та їхніх мам опалення в пологовому будинку увімкнули раніше, ніж загалом по місту.


