03липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Новини Прокуратурою Кіровоградщини зібрано достатньо доказів для вручення підозри місцевому обранцю

Новини

Прокуратурою Кіровоградщини зібрано достатньо доказів для вручення підозри місцевому обранцю

14 6У рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом вимагання від підприємця із Світловодська 35 тисяч гривень неправомірної вигоди прокуратурою Кіровоградської області встановлено наявність достатніх доказів для вручення підозри депутату Світловодської міської ради.

Факт отримання депутатом коштів було викрито прокуратурою 15 жовтня 2019 року за оперативного супроводу співробітників Служби безпеки в області.

Наразі у рамках досудового розслідування оголошену остаточну підозру.

Зокрема, чиновнику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тобто у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

За даними слідства, депутат, перебуваючи на посаді директора комунального підприємства, вимагав від приватного підприємця гроші як оплату за неіснуючий борг та відновлення надання до нежитлового приміщення комунальних послуг з водовідведення та електропостачання.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Фото УНН