25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Новини Серед найвпливовіших людей Кропивницького та області – чинний очільник міста та екссекретар міськради

Новини

Серед найвпливовіших людей Кропивницького та області – чинний очільник міста та екссекретар міськради

6f534916bdad136e77a1d2580f8e684b

Кіровоградщину називають аграрним серцем України: вона має всі можливості для того, щоб стати лідером у країні.

 

Тож, до списку впливових людей регіону, оприлюдненого на Національній рейтинговій платформі, потрапили й «аграрні олігархи».

Крім того, у рейтингу спостерігається концентрація чиновників та політиків, які мають безпосереднє відношення до влади у регіоні.

Водночас у списку опинилися письменник та популярний психолог, який ретельно приховує свою біографію.

Так, ТОП-20 найвпливовіших людей Кіровоградського регіону другий рік поспіль очолює мер Кропивницького Андрій Райкович, який обіймає посаду міського голови з листопада 2015 року.

На другому місці – гендиректор молочної компанії «Волошкове поле», колишній нардеп та екссекретар міської ради, який навчився управляти бізнесом у Великій Британії, Андрій Табалов.

На третій позиції – Марія Чорна, котра має чималий досвід роботи на різних посадах в ОДА, а з кінця травня 2021-ого обіймає посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації.

Четвертий рядок – у головного поліцейського області Романа Козьякова. Багато років він працював в оперативних підрозділах столичної поліції, обіймав керівні посади у поліції Києва та області. А у Кіровоградському регіоні служить уже протягом трьох років.

На п'ятому місці – керівник Кіровоградської облради Сергій Шульга, який працює на цій посаді протягом року. Раніше, крім іншого, він обіймав оперативні та керівні посади в СБУ.

Аграрний мільйонер, нардеп від «Слуги народу» Олег Тарасов та його батько, місцевий олігарх Сергій Тарасов, на шостому та сьомому рядках відповідно. Тарасов-старший очолює компанію «I&U Group», що займається вирощуванням олійних культур та цукрових буряків у Кіровоградській області.

Також у ТОП-10 потрапив позафракційний народний депутат Олесь Довгий – восьме місце. У Верховній Раді він офіційно представляє інтереси промисловців, підприємців та роботодавців, очолює офіс представників бізнесу у парламенті.

На дев'ятому рядку – людина з команди мера Кропивницького – його заступник Олександр Мосін. Він є куратором великих будівель у місті.

Замикає десятку лідерів – прокурор Кіровоградської області Володимир Твердохліб. У цьому кріслі він уже понад рік, а до цього був першим заступником прокурора регіону.

Далі місця розподілилися таким чином:

Ганна Поліщук – голова Господарського суду Кіровоградської області;
Олег Воронько – нардеп, ІТ-підприємець;
Олександр Дануца – нардеп, гендиректор ТОВ "Прайм-Тайм";
Юрій Кубіт – нардеп, директор та власник адвокатської компанії «Адвокатська група «Прецедент»;
Ігор Мурдій – нардеп, директор ПП "Тек Центр";
Артем Стрижаков – депутат міськради, голова постійної комісії міськради з архітектурної діяльності, містобудування та капітального будівництва підприємець, власник мережі магазинів «Цифромаркет»;
Сергій Калапа – депутат міськради, генеральний директор ПрАТ «Ельворті»;
Андрій Бродський – підприємець, керівник ТОВ ВКФ "Велта";
Дмитро Карпачов – психолог та телеведучий;
Олександр Жовна – письменник, кіносценарист та режисер.