25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Новини Наслідки вибуху газу в Кропивницькому – на контролі міського голови не на словах

Новини

Наслідки вибуху газу в Кропивницькому – на контролі міського голови не на словах

Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації по вулиці Попова, що сталася внаслідок вибуху побутового газу, на особистому контролі міського голови не лише на словах.

04 2

Свій робочий день сьогодні, 4 лютого, Андрій Райкович розпочав та закінчив саме на цьому об’єкті, де отримав звіт про виконані роботи.

Потягом доби комунальники обійшли усі квартири, до яких мали дозвіл, та зробили заміри розбитих вікон. Завтра з десятої ранку вони розпочнуть їхнє відновлення. Також спеціалісти служби газу перевірили вентиляційні канали та надали приписи мешканцям щодо усунення невідповідностей.

До однієї з квартир газівники наразі не мать доступу через неможливість встановлення місця перебування власника.

Андрій Райкович розпорядився докласти максимальних зусиль, аби у кроткий термін розшукати господаря, але якщо найближчим часом ця особа не з’явиться на місці реєстрації – викликати поліцію.

«Люди чекають на газ, але без перевірки усіх без винятку квартир, ми не зможемо цього зробити. Тому викликайте поліцію, ламайте замок і далі дійте відповідно до закону», – зазначив посадовець.

Робота усіх баз винятку служб триває і після закінчення світлої частини дня. Мешканці неушкодженої частини 1-ого та 3-ого, 4-ого під’їздів поступово повертаються до домівок.

Керівник обласного центру запевняє, що міська рада не сидить, склавши руки. Всі аварійно-відновлювальні роботи виконуються за чітким алгоритмом. Наразі будівельники виконують надзвичайно відповідальну місію – монтаж підсилюючих опор у підвалі. Надалі підсилюватимуть перекриття між першим і другим поверхом, сходових майданчиків.

Читайте також: