Новини
Міська влада просить кропивничан цінувати роботу озеленювачів
- In НОВИНИ
- Останнє оновлення: 14 листопада 2017
Сьогодні, 14 листопада, у Кропивницькому на площі Героїв Майдану працівники комунального підприємства “Благоустрій” висадили 300 кущів троянд.
Загалом планується прикрасити місто майже двома з половиною тисячами кущів розкішних квітів, інформує прес-служба міськради.
На сьогодні 230 саджанців уже чекають весни на клумбах Театральної площі. Також у планах працівників КП «Благоустрій» висадити 700 кущів троянд уздовж вулиці Велика Пермська та ще 1200 саджанців біля аеропорту.
Міська влада Кропивницького звертається до містян із проханням не цупити і не ламати саджанці, адже влітку троянди стануть окрасою обласного центру.


