Новини
Минулої ночі на Кіровоградщині снігоприбиральна техніка відкрила сезон
- In НОВИНИ
- Останнє оновлення: 23 листопада 2017
Цієї ночі на Кіровоградщині дещо сніжило, тож на дороги загального користування виїхала снігоприбиральна техніка.
Проїзд забезпечено, інформує прес-служба САД у Кіровоградській області.
На дорозі Т12-10 від Спасового до Верблюжки працювали робітники Новгородківського ДРП. Також техніка працювала на державній дорозі Н-01 на території Знам’янського району (Канатовська ДЕД) та на дорозі Т24-01 на відрізку км 76-99 (Маловисківський РАД).
На обробку дорожнього покриття витратили 28 тонн посипних матеріалів.


