Новини
У Кропивницькому комунальники склали перший зимовий іспит
- In НОВИНИ
- Останнє оновлення: 11 грудня 2017
Сьогодні, 11 грудня, у зв’язку із погіршенням погодних умов, нічним морозом після вечірнього дощу та сильною ожеледицею, комунальники міста склали перший цього року серйозний іспит протистояння ожеледиці.

За інформацією комунального підприємства, спеціальна техніка, заряджена сумішшю із солі та відсіву, виїхала на вулиці Кропивницького вже о третій ранку. На маршрутах працювало п’ять одиниць техніки: чотири піскорозкидувачі та один навантажувач. Станом на восьму годину працівники КП "Універсалу-2005" здійснили дев’ятнадцять виїздів на маршрути міста та використали близько 172 тонн посипкового матеріалу.
http://www.kr-rada.gov.ua/


