27червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Новини На кропивничан чекає підвищення абонплати за користування мобільним телефоном

Новини

На кропивничан чекає підвищення абонплати за користування мобільним телефоном

29 5Із 5 травня мобільний оператор «Vodafone Україна» закриває тарифний план для препейд-абонентів Vodafone RED XS, а всіх користувачів автоматично до 10 червня переведуть на інші тарифи передоплати лінії RED XS + / RED EXTRA.

Раніше абонплата за цей тариф становила 35 гривень на місяць, потім її підняли до 40 і 50 гривень відповідно. Відтепер абоненти платитимуть 60 гривень на місяць.

Користувачі вже отримали SMS-попередження про закриття тарифу і перехід на інші тарифні плани.

https://market.korupciya.com