Новини
На кропивничан чекає підвищення абонплати за користування мобільним телефоном
- In НОВИНИ
- Останнє оновлення: 29 квітня 2018
Із 5 травня мобільний оператор «Vodafone Україна» закриває тарифний план для препейд-абонентів Vodafone RED XS, а всіх користувачів автоматично до 10 червня переведуть на інші тарифи передоплати лінії RED XS + / RED EXTRA.
Раніше абонплата за цей тариф становила 35 гривень на місяць, потім її підняли до 40 і 50 гривень відповідно. Відтепер абоненти платитимуть 60 гривень на місяць.
Користувачі вже отримали SMS-попередження про закриття тарифу і перехід на інші тарифні плани.


