Новини
Екологічність, безпечність та економічність до вподоби водіям Кіровоградщини
- In НОВИНИ
- Останнє оновлення: 30 травня 2018
Водії Кіровоградської області йдуть в ногу з технологічним прогресом та пересідають на гібриди або електромобілі.

За повідомленням сервісних центрів МВС області протягом останніх трьох років працівниками центрів було зареєстровано 7 електромобілів та 81 гібридне авто.
Основні переваги такого транспортного засобу – екологічність, безпечність та економічність. До того ж при перетині кордону на них не сплачується акцизний збір.
Єдиний недолік – енергії вистачає на певний кілометраж. Проте вже більшість АЗС області облаштовані зарядними пристроями для таких авто.


