17лютого2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Новини У Кропивницькому під час зливи майже всі ливневі системи працювали справно

Новини

У Кропивницькому під час зливи майже всі ливневі системи працювали справно

Минулої ночі на території обласного центру спостерігались сильні грози з дощем.

У Кропивницькому за 8 годин випало 62 мм опадів при середній нормі для другої декади липня – 18-19 мм, інформує прес-служба міської ради з посиланням на начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергія Коваленка. 

"Під час гідрометеорологічного стихійного явища системи життєдіяльності міста працювали у сталому режимі. При цьому зафіксовано шість підтопленьпід’їздів у багатоквартирних житлових будинках із пласким дахом, де система водовідведення не впоралася з такою великою кількістю води. А також на 25 вулицях зафіксовано спрацювання запобіжної автоматики на вуличному освітленні," зазначив чиновник.

Також Сергій Коваленко відзначив, що рівень води у річках не перевищено, транспортне сполучення і вся шляхова мережа на ранок відповідали нормам безпечного транспортного пересування. Надзвичайних подій не зафіксовано.

"Цього разу комунальні служби міста належним чином підготувалися до повідомлення про можливе погіршення погодних умов. На всій шляховій мережі міста ливневі системи працювали справно та відводили воду, за винятком одного випадку по вулиці Чорновола, де тривають ремонтні роботи. Там дещо було ускладнене стікання дощових вод через каналізаційну ливневу мережу, але над цим працюють виконавці ремонтних робіт, яких попередили про те, що під час ремонтних робіт ливневу каналізацію слід утримувати в належному стані", - наголосив керівник управління.