04червня2020

ГОЛОВНА АНОНСИ Наступного тижня презентують альбом “Фонтани Єлисаветграда – Кіровограда – Кропивницького” Олександра Жосана

АНОНСИ

Наступного тижня презентують альбом “Фонтани Єлисаветграда – Кіровограда – Кропивницького” Олександра Жосана

У відділі краєзнавства пройде презентація альбому “Фонтани Єлисаветграда – Кіровограда – Кропивницького”,  автором-укладачем якого є Олександр Жосан.

єлисаветград 678x381

Альбом із елементами атласу є першою спробою системного аналізу  ункціонування фонтанів як архітектурних споруд у Єлисаветграді – Зінов’євську – Кірово – Кіровограді – Кропивницькому. Автор здійснив спробу визначення ролі й місця фонтанів в архітектурному ландшафті нашого міста та окреслення тенденцій їх формоутворення в кінці ХІХ – першому двадцятиріччі ХХІ століття.

Це науково-популярне видання з історичного краєзнавства та образотворчого мистецтва. Буде цікавим науковцям, педагогічним працівникам, учням, студентам і усім, хто досліджує питання історії, географії та архітектури рідного краю.

Запрошуємо на презентацію та обговорення  всіх бажаючих.  Захід відбудеться в обласній бібліотеці ім. Д. І. Чижевського за адресою: вул. Велика Перспективна, 24,

Вхід – вільний, початок – 12 грудня о 15.00.

Буктрейлер книги: https://youtu.be/tm8dvT1lDcY

1503663750 89154