23травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ Музичний театр полегшеного абсурду: жителів Кропивницького запрошують долучатися

АНОНСИ

Музичний театр полегшеного абсурду: жителів Кропивницького запрошують долучатися

Альфред Шнітке – відомий композитор, педагог і музикознавець, творчість якого залишила великий слід в мистецтві. Його творіння активно пропагують сучасні виконавці.

53797754 1009758822555041 232509368828952576 n

Спадщина, залишена Шнітке нащадкам, налічує балети і опери, понад 20 концертів, 9 симфоній, 4 концерти для скрипки, струнні квартети, музичний супровід для кінокартин і вистав, вокальні та камерні твори. Про його творчість кажуть «Композиції Шнітке –  виклик сучасній Європі, протест самотньої особистості не тільки проти нинішнього неподобства життя, але і проти більш жахливого недавнього минулого. Під кінець століття Шнітке раптово зумів заговорити від імені нас усіх».

«Його музика – це підслухані крики час» - саме це ви зможете відчути на концерті "Музичний театр полегшеного абсурду", який відбудеться 17 березня о 18.00 у глядацькій залі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Концерт пройде за участі таких народних художніх колективів Центру: оркестр народних інструментів «Орія» (керівник та диригент оркестру, Заслуженний працівник освіти України – Софія Матрос) та театру-студiї «Маска» (керівник – відмінник освіти України – Фільченкова Надія Олексіївна).

У якості запрошених гостей виступатимуть народний художній колектив хореографічний ансамбль «Росинка» (керівник – заслужений працівник культури України, кавалер ордену княгині Ольги III ступеня – Галина Чайковська), лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів – Олександр Овдієнко (флейта), Сергій Таргоній (баян), Олег Дмитренко (баян).

Вхід – вільний.

Олександра Крикун,

фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ