23травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА АНОНСИ У Кропивницькому готуються змістовно відзначити День пам'яток історії та культури

АНОНСИ

У Кропивницькому готуються змістовно відзначити День пам'яток історії та культури

25 9119

Щороку 18 квітня в Україні  відзначають День пам'яток історії та культури.  З нагоди визначної дати управління містобудування та архітектури міської ради Кропивницького ініціює проведення круглого столу “Я зберігаю своє місто”.

До участі в розмові запрошуються пам’яткоохоронці, краєзнавці, археологи, архітектори, історики, працівники музейних та архівних установ, громадські активісті та усі, кому не байдужа культурна спадщина Кропивницького., інформує прес-служба міської ради

Для формування актуального порядку денного круглого столу управління  очікує від потенційних учасників пропозиції щодо висвітлення теми охорони пам’яток.  Їх необхідно оформити у форматі презентацій Microsoft Power Point та надати до управління до 1 квітня 2019 року.

З організаційних питань щодо проведення круглого столу потрібно звертатися до контактної особи – головного спеціаліста відділу з охорони культурної спадщини Володимира Поповічева, тел. (0522) 22 59 55, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 68 (кімната 323).