04червня2020

ГОЛОВНА АНОНСИ У державному архіві Кіровоградської області презентують збірник документів

АНОНСИ

У державному архіві Кіровоградської області презентують збірник документів

Державний архів Кіровоградської області презентує збірник «Війною опалені долі».

29 03 10 30Це один із успішних прикладів тісної і плідної співпраці архіву з Кіровоградським обласним відділенням науково-видавничого агентства «Книга Пам’яті України», Кіровоградською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України.

Збірник «Війною опалені долі» є підбіркою документів, що ілюструють події Другої світової війни на Кіровоградщині.

Ідеться про долі конкретних людей: їхня участь у бойових діях, перебування на окупованій території, спроби налагодження опору окупантам, важку працю у Німеччині, нелегке повернення до власних домівок через фільтраційні табори, вшанування пам’яті героїв та загиблих у Другій світовій війні.

Головною метою стало надання текстового та фотографічного матеріалу, який проілюструє події минулого світового конфлікту.

У збірнику представлена лише невелика частина документальної колекції Державного архіву Кіровоградської області, яка мала нагадати сучасному поколінню про долі, опалені вогнем Другої світової війни.

Книга призначена для науковців, викладачів, студентів, учнів, а також усіх, хто цікавиться історією Другої світової війни та історією рідного краю.

Презентація запланована на 29 березня, 10.30.