АНОНСИ
У Кропивницькому пройде тренінг із побудови та розвитку ефективної команди
- Останнє оновлення: 01 травня 2019
У неділю, 5 травня, з 12.00 до 17.30 ГО „Центр громадянської дипломатії” представляє тренінг із циклу „Школа співробітництва”.
Захід присвячено роботі в команді, якість якої залежить від майстерності управління – менеджменту.
Основні теми:
– технологія втілення мрій – низова самоорганізація;
– створення сприятливого клімату в колективі;
– сучасні технології прийняття рішень;
– ефективне розподілення часу та планування.
Організатори обіцяють корисні та цікаві практикуми.
Спікери і тренери: Ігор Чорний – педагог, співзасновник і координатор "Центру громадянської дипломатії"; Василь Левицький – журналіст, письменник, співзасновник "Центру громадянської дипломатії".
Організаційний внесок – 30 гривень (дві перерви на каву зі смаколиками).
Детальна інформація та реєстрація на захід fb.com/events/326843968029539, або (099) 66–55–964
Адреса проведення тренінгу: м. Кропивницький, пров. Василівський, 10 (5-ий поверх), Креативний ІТ-простір KOWO.

